مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کدام برند شوینده ها درعراق نمایندگی ندارد؟

نحوه ی صادرات مواد شویندهعراق یکی از متقاضیان محصولات شوینده ایرانیکارخانه ها و شرکت های صادر کننده محصولات شوینده ایرانیشویندهگرفتن نمایندگی از برندهای معروف شوینده ها
شوینده

کدام برند شوینده ها درعراق نمایندگی دارد؟ یا کدام یرند شوینده درعراق نماینده دارد. تاجران عراقی با پی بردن به کیفیت محصولات شوینده ایرانی به دنبال پاسخ این پرسش هستند. پس بنابراین خریداران عمده ی محصولات شوینده در تکاپو هستند تا بهترین شوینده ها را با برندی معروف وارد کنند و یا اینکه نمایندگی پخش بهترین برند شوینده ایرانی در خاک عراق باشند. ما برای معرفی برند شوینده در ایران سایت هایی تشکیل داده ایم با مراجعه به آن ها از یاری ما بهره بگیرید.

شوینده

نحوه ی صادرات مواد شوینده

برای صادرات مواد شوینده راه و روش های مجزایی وجود دارد که امروزه با پیشرفت علم ارتباطات و فناوری صادرات انواع محصولات بویژه محصولات شوینده از طریق اینترنت میسر شده است. در این نوع روش تاجران خارجی با رجوع به سایت محصولات شوینده در مرحله ی اول شکل ظاهری محصولات را می بینند و در مرحله دوم ازطریق شماره های درج شده در سایت در مورد کیفیت و قیمت محصولات شوینده در خواستی , از کارشناسان ما مشاوره می گیرند.

پس از اطمینان حاصل کردن از کیفیت و کمیت کالا سفارش خرید خود را ثبت می کنند. در این نوع دادو ستد مقدار معینی از هزینه ی محصولات شوینده خریداری شده را پیش پرداخت می کنند وقسمت دوم در زمان آماده شدن بار و راه اندازی آن به سمت مقصد پرداخت می شود. شایان ذکر است که هزینه حمل و نقل بار شوینده تا مرز کشور و تحویل آن به دست مشتری را خود کارخانه پرداخت می کند.

شوینده

عراق یکی از متقاضیان محصولات شوینده ایرانی

محصولات شوینده ایرانی پس از تولید و توزیع در داخل کشور به صادرات خارجی راه پیدا می کنند که از جمله کشورهایی که متقاضی سر سخت این محصولات هستند کشورهایی مانند :

  • کشورپاکستان
  • کشور ترکمنستان
  • کشور روسیه
  • کشور عراق

می باشند که در حال حاضر به صادرات محصولات شوینده مخصوصا انواع پودرهای شوینده به عراق می پردازیم . کشور عراق جزء همسایگان غربی ایران به شما می آید به دلیل مشکلات داخلی دارای تولیدات با کیفیت محصولات شوینده با مقدار معین نمی باشند از این جهت تاجران عراقی شوینده های ایرانی را هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت با محصولات شوینده عراق مورد مقایسه قرار داده و با آزمایش محصولات شوینده ایرانی کیفیت این محصولات را مورد ارزیابی قرارمی دهند.

پس از اطمینان همه جانبه محصولات شوینده مورد نظر ثبت سفارش کرده و شروع به خرید عمده می کنند. تاجران عراقی پس از یکبار داد و ستد به مشتریان دائم این محصولات بهداشتی و پاک کننده مبدل می شوند.

شوینده

کارخانه ها و شرکت های صادر کننده محصولات شوینده ایرانی

کارخانه ها و شرکت های بسیار زیادی در کشور به ساخت و تولید محصولات شوینده مشغول هستند که با تولید این محصولات شوینده ها با برندهای نامی مواد شوینده خود را در داخل و خارج از کشور به فروش می رسانند. همه ی کارخانه ها برای اینکه محصولات خود را در عرضه ی جهان مطرح کنند نگاه ویژه ای به کیفیت آنها کرده و در تکامل و پیشرفت محصولات خود می کوشند.

محصولات بهداشتی و یا محصولات دیگر که با نام ایرانی از کشور خارج می شوند و یا به نوعی صادراتی هستند باید بهترین باشند تا نام کشور را جاودانه نگه دارند. از جمله ی کارخانه ها و شرکت های صادر کننده محصولات شوینده ایرانی که صاحب نام آورترین برندها هستند عبارتند از :

  • شرکت پاکسان
  • شرکت گلتاش
  • شرکت سمبل شیمی ( تندیس)
  • شرکت مه شویان یزد
  • شرکت تاژ

شوینده

گرفتن نمایندگی از برندهای معروف شوینده ها

نمایندگی های برند های معروف شوینده در اکثر شهرهای کشور وجود دارد اما در خارج از کشور هیچ کدام از شویندهای معروف نمایندگی ندارند. خریداران عمده محصولات شوینده اگر خواستار گرفتن نمایندگی انحصاری برند خاصی را دارند با مدیران فروش این محصولات تماس گرفته تا راههای گرفتن نمایندگی محصولات شوینده را به شما اطلاع دهند.

بازدیدها: 312

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید