مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پودر مخصوص قالیشویی و فرش

پودر مخصوص قالیشوییپودر قالیشویی چیستپودر مخصوص قالیشوییپودرهای قالیشوی و فرش چیست؟پودر مخصوص قالیشوییمصرف صحیح پودرهای مخصوص قالیشوییپودر مخصوص قالیشوییفروش پودرهای مخصوص قالیشویی و فرش

پودر مخصوص قالیشویی و فرش پودری است که در قالیشویی ها مورد استفاده قرار می گیرد و فقط برای شست شوی قالی و فرش می باشد. استفاده نابجا از این فرآورده درست نیست و اثرات سوء خواهد داشت.

پودر مخصوص قالیشویی

پودر قالیشویی چیست

پودر مخصوص قالیشویی و فرش نیز مانند دیگر محصولات شوینده و پودرهای رختشویی توسط کارخانه های تولید کننده مواد شوینده تولید و توزیع می شود. متقاضیان خرید عمده پودرهای مخصوص قالیشویی و فرش می توانند از طریق وب سایت ما اقدام کرده و آن را با قیمت رایگان خریداری نمایند. نحوه بوجود آمدن پودرهای قالیشویی در گذشته که فرش و قالی بیشتردر منازل شستشو می شدند اکثر خانم های خانه دار مشکلات بخصوصی داشتند. به عنوان مثال قالی و قالیچه با آب و پودرهای رختشویی شسته می شد و پس از شستشو فرش آب زرد پس می داد که تمام ریشه های سفید فرش زرد رنگ و شیری می شد که شوینده ها برای سفید کردن این ریشه از آب و وایتکس استفاده می کردند که مصرف متداول این شوینده باعث پوسیدگی و صدمه به ریشه های فرش می شد.

این روش نادرست هنوز میان بسیاری از خانم های خانه دار رواج دارد. با تولید پودرهای مخصوص قالیشویی و فرش به وسیله ی کارخانه های تولید مواد شوینده از مشکلات شست شوی قالی و قالیچه کم شده و همچنین از صدمات وارده به این محصولات تزئینی کاسته شد.

پودر مخصوص قالیشویی

پودرهای قالیشوی و فرش چیست؟

پودرهای مخصوص قالیشویی و فرش دانه های سفید رنگ شیمیایی هستند که وجود آنزیم های پاک کننده در آن ها انواع آلودگی و چسبندگی روی فرش را می زدایند. شست وشوی قالی و فرش با پودرهای قالیشویی باعث درخشندگی و براقی هر چه بیشتر آن ها می شود و چون این پودرها فقط برای قالی و فرش تعبیه شده اند الیاف و تارو پود فرش را مندرس و پوسیده نمی کند. ریشه های فرش و قسمت تحتانی الیاف فرش همیشه جایگاه آلودگی ها و گرد و غبار می باشند. استفاده از پودرهای مخصوص قالیشوی وفرش به دلیل کف کنندگی زیاد این محصول به قسمت تحتانی فرش نفوذ کرده و گند زدایی و ضد عفونی را به نحو احسنت انجام می دهد.

پودر مخصوص قالیشویی

مصرف صحیح پودرهای مخصوص قالیشویی

استفاده نادرست از پودرهای قالیشویی ممکن است بازده و نتیجه دهی خوبی نداشته باشد. برای اینکه پودرهای مخصوص قالیشویی و فرش بازده خوبی داشته باشند در مرحله اول فرش ها باید چند ساعت زود تر با آب و پودرهای قالیشویی خیس و مرطوب شوند.این کار به فعالیت شیمیایی پودر کمک کرده و باعث می شود لک و آلودگی و یا چسبندگی مواد روی فرش به کمک پودرهای حل شده با آب سست و ناپایدار شوند و پس از فرچه کشی دستی و یا ماشینی به خوبی از روی فرش زدوده شوند. آب گیری فرش و قالیچه در مرحله ی بعدی به پاک شدن کف تولید
شده از پودر وکثیفی روی فرش کمک شایانی خواهد کرد. پس از طی کشی و زدودن آب اضافی فرش و خشک کردن آن ها پی به قدرت پودرهای قالیشویی خواهید برد و پاکیزگی و درخشندگی را با چشمان خود نظاره گر خواهید بود.

پودر مخصوص قالیشویی

فروش پودرهای مخصوص قالیشویی و فرش

در فروش پودرهای مخصوص قالیشویی و فرش و اقدام کارخانه های قالیشویی برای خرید این پودرهای قالیشویی که تاثیر مثبت بر روی فرش و قالی دارند بسیار حائز اهمیت است. برای خرید این پودرهای ویژه از راه و روش ویژه و آسان اقدام کنید. در مراجعه ی شما به سایت ما کارشناسان ما به شما مشاوره خواهند داد و بهترین پودر قالیشویی را با پاک کنندگی قوی و قیمت مناسب به شما معرفی و تقدیمتان می کنند. پس همین الان با ما تماس بگیرید فردا دیر است.

بازدیدها: 242

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید