مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پودر قالیشویی ارزان قیمت

پودر قالیشوییکیفیت پودر های قالیشویی ارزانپودر قالیشوییاستفاده از پودر های قالیشوییپودر قالیشوییکارخانه های تولید پودر های قالی شوییپودر قالیشوییفروش پودر قالیشویی ارزان قیمت
پودر قالیشویی

پودر قالیشویی ارزان قیمت کجاست؟ این پرسشی است که بسیاری از  کارخانه های که در کار شستن  قالی هستند به دنبال جواب آن هستند.کارخانه های شوینده فرش به دلیل مصرف زیاد پودر های شوینده قالی مشتاق خرید پودر هایی هستند که در کنار کیفیت دارای قیمت مناسب نیز باشند. گران بودن پودر های قالی شویی به نفع این کارخانه ها نمی باشد ما می توانیم پودر های قالیشویی ارزان قیمت را در اختیار شما قرار دهیم.

پودر قالیشویی

کیفیت پودر های قالیشویی ارزان

پودر های قالی شویی دانه های پودری سفید آمیخته با پودر های رنگی و آنزیمی هستند که به دلیل داشتن کیفیت های متفاوت تاثیر های متفاوت نیز بر تار و پود فرش دارند.
پودر های قالی شویی ارزان نیز دارای کیفیت مناسب هستند و ارزان بودن این محصولات شوینده نمایانگر نامرغوبیت آن ها نیست بسیاری از این
پودر ها با هدف بسیاری از هزینه های اضافی به دست خریداران رسیده اند.پودر های قالیشویی که باعث ضد عفونی و درخشندگی تار و پود انواع فرش ها می شوند به دلیل اینکه دارای مصارف زیادی هستند بیشتر به صورت فله ای و کیلویی تهیه و ارائه می شوند.
فروش پودر های قالی شویی به صورت فله در کاهش قیمت این محصول نیز تاثیر گذار است.

پودر قالیشویی

استفاده از پودر های قالیشویی

پودر های قالی شویی که از نظر ترکیب مواد اولیه شیمیایی با پودر های لباسشویی بسیار متفاوت هستند در شست وشوی موکت ، فرش ، مبل به کار می روند.
استفاده از این پودر ها اگر چه برای شست وشوی قالی و قالیچه ها پیشنهاد می شود ولی در هنگام شست وشوی حتما باید به جنس و الیاف فرش که از ابریشم باشد و یا از پشم توجه داشت.
این پودر ها علاوه بر اینکه در مصارف خانگی به کار می روند در محیط های دیگری مانند قالی شویی ها و خشکشویی ها دارای مصارف بیشتری هستند.پودر های قالی شویی در کنار لکه بری و ضد عفونی که انجام می دهند باید به رنگ قالی و موکت آسیب وارد نکند و رنگ آن ها را تیره و تار نکرده و عبارتی باعث تثبیت رنگ قالی ها و قالیچه ها شوند.

پودر قالیشویی

کارخانه های تولید پودر های قالی شویی

کارخانه های تولید پودر های  شوینده قالی در بعضی از شهر های کشور مانند: اصفهان ، کرج ، تبریز ، تهران و…. وجود دارند.این کارخانه ها با تولید پودر های قالی شویی با کیفیت و ارزان کمک ویژه ای به فعالیت کارخانه های قالیشویی کرده است.
تولید کنندگان پودر های قالیشویی این محصولات را به صورت فله ای در حجم های بالا به فروش می رسانند.به دلیل استفاده تخصصی از این پودر ها این محصولات در فروشگاه ها و مرکز خرید به فروش نمی رسند و کارخانه های قالیشویی مشاغلی به این پودر های قالیشویی را با حجم بالا استفاده می کنند برای خرید عمده این پودر ها باید به کارخانه های تولیدی این محصول سفارش خرید دهند.
کارخانه های تولید کننده پودر های  شوینده قالی برای ارز آوری هرچه بیشتر برای کشور و به رخ کشیدن کیفیت پودر های قالی شویی ایرانی در بازار های خارجی ، دست به صادرات این محصولات زده اند.

پودر قالیشویی

فروش پودر قالیشویی ارزان قیمت

برای سفارش خرید انواع پودر قالیشویی به وب سایت ما مراجعه کنید تا پودر های قالیشویی با کیفیت را با تخفیفات ویژه و با قیمت ارزان از کارخانه و با حمل رایگان به دست شما برسانیم.
همکاران ما شما را در خرید آنلاین یاری کرده و به شما مشاوره خواهند داد.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.