مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش عمده پودر دستی آبان

شرکت تولید پودر دستی آبانتولید و چاپ پاکت پودر دستی آبانگسترش شرکت پودر آبانشرکت پودر دستی آبان کجاستموقیعت شهر سمنان
در عصری که امید به زندگی برای انسان ها گسترش یافته و بیشتر مردم امیدوارن در سایه رعایت بهداشت فردی و عموی و استفاده مداوم و مناسب از پودر دستی آبان در شستشوی البسه خود رنگی نو و تازه به سلامت و بهداشت خود و خانواده خود هدیه نمایند تا در سایه توجه ویژه ای که به تمیزی و پاکیزگی دارند بتوانند سالیان درازی را به سلامت در کنار خانواده خود زندگی نمایند.

شرکت تولید پودر دستی آبان

مهمترین ها و معروف ترین ها  همیشه و در همه جا جزء بهترین ها هستند در ایران نیز شرکت هایی که در زمینه تولید مواد شوینده تاسیس شده اند بسیارند ولی  شرکت تولیدی کندر از بهترین های ایران می باشد که با تولید پودر دستی به میزان  ۱۲۰ تن در روز در سال ۱۳۸۱ استارت تولید خود را زد و در زمانی اندک و با سرمایه گذاری های گسترده و مدیریتی قوی و هوشمندانه و نیز بکار گیری جدیدترین تکنولوژی های ساخت و تولید مواد شوینده در خط تولیدش در کنار ساخت و تولید پودر محصولات دیگری مانند  صابون،خمیردندان و پودر کف شوی به کالاهای ساخته شده افزود.

تولید و چاپ پاکت پودر دستی آبان

افزایش جمعیت و در پی آن افزایش درامد جامعه و با توسعه و گسترش بهداشت باعث مصرف روز افزون انواع کالاها بخصوص در حوزه شوینده و بهداشتی ها شد برای تولید پودرهای پاکتی کارخانه احتیاج به پاکت ها با بسته بندی و چاپ های متنوع می باشند که در خرید انواع پودرهای لباسشویی افزایش مصرف پاکت هایی که پودرها داخل آن پر شوند امری اجتناب ناپذیر بود که این هزینه ها به پای کارخانه ها هست  که بایستی هزینه های بسیاری صرف خرید و حمل و نقل و سایر هزینه ها برای سفارش این پاکت ها میشد که شرکت کندر اقدام به تاسیس خط ساخت پاکت و بزرگترین چاپخانه در شرق ایران نمود که اولین کارخانه تولید پاکت و چاپخانه در داخل شرکت بود تا پاکت مورد نیازش را بدون نیاز به دیگران تهیه نماید که مزیت های فراوان را بدنبال داشت.

شرکت تولیدی کندر با توجه به کیفیتی که در تهیه و ساخت شوینده ها داشت بعد از طی ۵ سال اول پس از شروع توانست علاوه بر بدست آوردن بازارهای داخلی راه های گوناگونی در فروش به بازارهای خارجی و صادراتی پیدا کرده و با افزایش مقدار تقاضا مواجه شود. در ادامه فروش زیاد شرکت کندر اقدام به راه اندازی  و تاسیس خط تولید دیگری برای تولید پودر نمود که در مجموع دو خط تولیدی، حجم تولیدات پودرها به مقدار ۲۴۰ تن در روز افزایش یافت که با این حجم هم  پاسخگوی مقدار تقاضای داخل و هم مقدار تقاضای صادرات بود.

گسترش شرکت پودر آبان

این شرکت با برنامه ریزی های دقیق صورت گرفته در سال ۱۳۹۰ موفق شد عنوان آزمایشگاه معتبر و مورد تائید استاندارد را کسب نموده و گواهینامه آزمایشگاه مرجع  و همکار ادراه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران را بدست آورد . در ادامه این پیروزی ها ها در حوزه های تولید و فروش و صادراتیک دهه بعد از تاسیس شرکت و با توجه به شکوفا شدن و رونق فوق العاده چند شرکت بزرگ پخش سراسری در ایران که در حوزه توزیع تمام کالاها در سراسرایران فعالیت می کنند پیشنهاد همکاری و توزیع کالاهای تولیدی این شرکت را دادند که این پیشنهاد از طرف شرکت کندر با استقبال مواجه گردید و از سال ۱۳۹۰به بعد با همکاری که بین این کارخانه و شرکت های پخش سراسری قاسم ایران و البرز صورت گرفت  عصری نو برای شکوفایی این شرکت آغاز گردید که تا به اکنون نیز این پیشرفتها  ادامه دارد.

شرکت پودر دستی آبان کجاست

آیا شما تاجر محترم بدنبال خرید پودر دستی آبان برای توزیع در بازار شهر خود هستید ؟ کارخانه پودر دستی آبان در شهر سمنان قرار گرفته است .بررسی موقعیت جغرافیایی شرکت کندر نشان از جا یابی عالی دارد که باعث رونق گرفتن این شرکت شده است .

یکی از اصل هایی که باعث رشد و رونق گرفتن مجموعه های تولیدی در حوزه بکارگیری نیروی انسانی و دستگاه ها و فروش خواهد شد مکان یابی برای کلنگ زنی و ساخت ساختمان کارخانه می باشد ،که این موضوع بسیار حیاتی در این شرکت رعایت شده و  طی سالیان گذشته و بررسی و مطالعه اوضاع کنونی این شرکت گواهی بر موفقیت های روزافزون آن دارد .

موقیعت شهر سمنان

شهر سمنان با توجه به قرار گیری در فاصله ۲۱۶ کیلومتری پایتخت گزینه بسیار خوبی برای انجام انواع و اقسام فعالیت های تجاری می باشد .این شهر از شمال به کویر و از جنوب محدود می شود به رشته کوه البرز که در مسیر جاده پرتردد مشهد به پایتخت است که جزء پر ترددترین مسیرهای کشور می باشد.

همچنین این شهر با دارا بودن فرودگاه و اتصال به راه آهن سراسری دارای موقعیت ممتاز است.

 

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید