آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / مرکز فروش صابون حمام پژمان

مرکز فروش صابون حمام پژمان

آیا میدانید انواع مواد شوینده و صابون حمام پژمان در مراکز فروش مختلف در ایران بصورت عمده بفروش می رسد؟

آیا مواد شوینده و صابون حمام در ایران جزء کالاهای ضروری هست؟

با توجه به شرایط کنونی جامعه و کل دنیا و فراگیری انواع بیماری ها و ویروس های گوناگون استفاده از مواد شوینده و مخصوصا برای نظافت بیشتر صابون حمام بیشتر شده است و نظافت برای سلامتی و بهداشت بیشتر و بهتر فراگیر شده است.

موارد مصرف صابون حمام

همه می دانیم که صابون حمام برای شستشوی بدن در حمام استفاده می شود و در کنار آن در شستشوی دست هم بسیار مصرف بالایی دارد. بسیاری از شرکت ها برای شستشوی بدن اقدام به تولید انواع شامپو بدن نیز کرده اند که بازار مصرف را به سمت انها سوق دهند ولی بعد از گذشت سالیان سال از تولید شامپو بدن باز هم با توجه به ساختار صابون و مواد نرم کننده ان و فرهنگ مردم استفاده از صابون حمام فراگیر و پر مصرف هست.

مراحل ساخت صابون حمام

برای ساخت مواد شوینده مراحل و پروسه های خاصی مورد نیاز هست که در صورت تامین مواد اولیه بموقع و در زمان مناسب تولید بهینه شوینده ها و مخصوصا صابون حمام انجام می شود. صابون حمام با توجه به ساختمان جامدی که دارد و استفاده از روغن تالو و استفاده از نرم کننده و اسانس های معطر دارای مراحل سخت و پیچیده ای هست که تولید این شوینده را خاص و منحصر به فرد کرده که هر کارخانه ای قادر به تولید و ارائه ان نمی باشد.

صابون و انواع آن

بهتر می دانیم که صابون از جمله مواد شوینده ای هست که هر روز همه ما از ان استفاده مکرر و مداوم داریم و هر روز چندین بار دست هایمان را با آن شستشو میدهیم. ولی در کنار صابون دست انواع صابون های دیگر نیز وجود دارد که شامل مواد زیر است:

  1. صابون دست
  2. صابون حمام
  3. صابون رختشویی
  4. صابون هتلی
  5. صابون صنعتی

قیمت صابون حمام پژمان

یکی از مراحل چرخه تولید تا مصرف صابون حمام پژمان تعیین قیمت صابون حمام پژمان می باشد که توسط تیم فروش این شرکت مشخص و با هماهنگی با اداره و سازمان های مرتبط قیمت صابون حمام پژمان بصورت عادلانه مشخص می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

مایع لباسشویی رنگین شوی

در جامعه امروزی یکی از شوینده هایی که مصرف روز افزونی را دارد مایع لباسشویی …