آراد برندینگ
خانه / شوینده پژمان / محصولات شوینده پژمان با قیمت ارزان

محصولات شوینده پژمان با قیمت ارزان

محصولات شوینده پژمان بصرفه است و با تولید خوب و با کیفیت در بازار پخش میشود. اگر شما هم محصولات شوینده پژمان را تهیه کنید مطمئن باشید هیچ وقت از خرید عاقلانه تان پشیمان نمیشوید.

صابون حمام پژمان

صابون حمام پژمان بسیار ارزان و باکیفیت است شما اگر صابون حمام نیاز داشتین ما میتوانیم به صورت عمده در بازار پخش کنیم شما اگر صابون ما را میخواهید با ما درارتباط باشید و مشتری همیشگی ما بمانید. صابون حمام پژمان در طرح گلنار تولید شده است و در تولید آن سعی کرده ایم بطوری فرمول بندی شود تا در زمان استفاده حالت خود را حفظ کرده و خمیری نشود و مدت طولانی تری مورد استفاده قرار گیرد بدون آنکه صابون خشک شود.

صابون رختشویی پژمان

صابون رختشویی پژمان بسیار ارزان و بصرفه است پس اگر میخواهید لباس هایتان تمیز و پاکیزه بماند با صابون رختشویی پژمان بشویید تا هم بوی خوبی داشته باشد و هم تا ۲۰ روز تمیز و پاکیزه می ماند پس با ما همراه باشید.صابون رختشویی پژمان با توجه به کیفیت ممتاز و مرغوبی که دارد نه تنها توانسته بازار داخلی را به نفع خود تغییر دهد بلکه توانسته به بازارهای فروشگاهی سایر کشورها نیز نفوذ کرده باشد و مورد پسند مشتریان خارجی نیز واقع شده است.

صابون آرایش بهداشتی پژمان

صابون های آرایش بهداشتی ما بسیار باکیفیت و در بسته بندی های جدید و شکیل بسته بندی میشود و برای مشتری های عزیزمان فرستاده میشود. صابون های آرایشی تولیدی ما در رنگ های متنوع و اسانس ها و رایحه های خوش بو تولید و در بسته های سلفونی شکیل بسته بندی می شود.

لاک پاک کن پژمان

شرکت تولیدی پژمان اسید در لاک پاکن های تولیدی استفاده نمی کند ولی شرکت های دیگر اسیدهایی را استفاده می کنند که برای ناخن و حتی اندام های داخلی بدن نیز مضرر هست. پس اگر می خواهید لاک پاک بهداشتی داشته باشید با ما تماس بگیرید.

صابون گلنار پژمان

صابون گلنار ما بسیار بهداشتی و سالم است اگر میخواهید سالم باشید و برای همیشه ام سالم بمانید از صابون گلنار ما استفاده کنید.

لیست محصولات شوینده پژمان

انواع شوینده های بهداشتی که در شرکت ما تولید میشود با بهترین مواد اولیه ترکیب و ساخته می شود. محصولات پژمان را در لیست زیر مشاهده خواهید نمود:

  • صابون حمام پژمان
  • صابون رختشویی پژمان
  • صابون آرایش بهداشتی پژمان
  • لاک پاک کن پژمان
  • صابون آلوئه ورا
  • مایع ظرفشویی پژمان
  • مایع دستشویی پژمان
  • عطر پژمان
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@