آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / مایع لباسشویی رنگین شوی

مایع لباسشویی رنگین شوی

در جامعه امروزی یکی از شوینده هایی که مصرف روز افزونی را دارد مایع لباسشویی رنگین شوی هست که با توجه به کیفیت خوب شستشوی این نوع شوینده و مزیت آن نسبت به سایر شوینده ها شاهد گسترش تولید این مایع هستیم.

مایع لباسشویی

اگر در موضوع شناسایی بازار مواد شوینده ریز شدیم و بازار خرید و فروش مواد شوینده ای که شستشوی لباس را انجام میدهد از قبل پودر لباسشویی در انواع دستی و اتوماتیک بسیار پر مصرف بوده ولی با گذشت زمان و بروز شدن دستگاه های شستشوی لباس تولید مایع لباسشویی و در ادامه مصرف آن توسط مردم گسترش یافته و بطور کم سابقه ای نسبت به سالیان قبل در حال توسعه تولید و مصرف شده است.

مایع لباسشویی رنگین شوی تندیس

در کارخانه عریض و طویل تندیس که طی سالیان گذشته انواع شوینده از قبیل پودر های لباسشویی، انواع مایعات ظرفشویی و دستشویی و شامپو های سر را تولید نموده است و هر سال نیز با بهبود وضعیت تولید خود در سایه بروز کردن فناوری و فرمولاسیون تولید و به خدمت گرفتن نیروی انسانی متخصص اقدام به تولید محصولات مرغوب تر نسبت به قبل نموده است.کارخانه تندیس در ادامه بروز رسانی محصولات شوینده مورد نیاز جامعه با کمک گیری از متخصصان متبحر آزمایشگاه کارخانه و بهره گیری از تکنولوژی های برتر جهانی تولید مایع لباسشویی رنگین شوی را در برنامه تولید کارخانه قرار داده اند که مورد توجه بسیاری نیز قرار گرفته است . ما را دنبال نمائید تا به مقصد خرید خود برسید.

مزیت مایع لباسشویی به پودر لباسشویی

در بسیاری مواقع کسانی که هم از پودر لباسشویی استفاده نموده اند و هم از مایع لباسشویی در این بین با توجه به موارد و مزایایی که دارد بیشتر مایع لباسشویی را ترجیح می دهند تا مورد مصرف قرار دهند.

اگر بخواهیم به مزایایی که مصرف کنندگان به آنها توجه نموده اند اشاره نمائیم باید موارد زیر را دنبال کنیم:

  • عدم ایجاد رسوب مواد جامدی که در زمان استفاده از پودر ایجاد می شود ولی در زمان استفاده از مایع لباسشویی هیچ رسوبی روی لباس و دستگاه لباسشویی ایجاد نخواهد شد.
  •  تمیزی و درخشندگی بیشتر
  • نرمی و لطافت بیشتر
  • حفظ بافت پارچه و کیفیت لباسها

کارخانه مایع لباسشویی تندیس

همیشه و همه جا و در همه مشاغل و کسب و کارها خرید مستقیم و بدون واسطه بهترین روش خرید بوده که دارای مزایای زیادی می باشد که در ادامه به انها اشاره خواهد شد. کارخانه ای که اکنون مشغول ارائه تولید جدید آن که مایع لباسشویی رنگین شوی هست در کارخانه تندیس در قزوین تولید می شود که آماده ارائه به مشتریان عمده فروش و پخش های سراسر ایران می باشد.

مزایای خرید از کارخانه تندیس

همیشه خرید از کارخانه حتما دارای مزایا و فوائدی هست که باعث می شود خریداران و تجار رغبت بیشتری برای خرید مستقیم از کارخانه داشته باشند تا از مزایای زیر بهره مند شوند:

  1. خرید محصول اصل و مرغوب از خود کارخانه
  2. خرید محصول شوینده به قیمت ارزان تر از بازار و به قیمت کارخانه
  3. ارتباط مستقیم با کارخانه و اطلاع از جزئیات کار
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش صابون حمام پژمان

آیا میدانید انواع مواد شوینده و صابون حمام پژمان در مراکز فروش مختلف در ایران …