مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده صابون رختشویی

ساختار صابوندسته بندی صابون ها :انواع صابونها:صابون رختشوییصابون های رشته ایصابون دستشوییصابون حمامصابون های مخصوص آب سنگینعملکرد صابونصابون رختشویی و ماشینی

در مورد فروش عمده صابون رختشویی و مصرف صابون رختشویی و قدرت پاک کنندگی آن موادر گوناگونی مطرح شده است که در اینجا به خاصیت پاک کنندگی صابون از نظر ساختار آن خواهیم پرداخت.

ساختار صابون

صابون ها از نظر ساختار مولکولی دو قسمت آبگریز و آبدوست می باشد که به همین علت هم قابلیت حل شدن در آب را دراد و هم قابلیت حل کردن چربی ها را نیز دارد .

دسته بندی صابون ها :

  1. صابون مایع
  2. صابون جامد
  3. صابون خمیری

اگر در فرمول تولید صابون از ترکیبات ماده قلیایی سدیم هیدروکسید استفاده شود صابون تولید شده حالت جامد می باشد و اگر ترکیبات قلیایی مورد استفاده در فرمول پتاسیم هیدروکسید باشد صابون به حال مایع خواهد بود.

انواع صابونها:

  • صابون رختشویی
  • صابون دستشویی
  • صابون حمام(بدن و موی سر)

صابون رختشویی

در تولید صابون های رختشویی معمولا از چربی های ارزان قیمت استفاده می شود تا در نهایت قیمت تماما شده محصول پائین تر باشد و مقدار مصرف و فروش آن بیشتر شود البته این ارزان شدن نباید به قیمت تولید بی کیفیت صابون تمام شود و مصرف کننده از خرید صابون متضرر گردد که در این حالت در نهایت کارخانه ضرر خواهد کرد.

در سالیان اخیر به دلیل زیاد شدن سایر شوینده ها که برای شستن انواع لباس ها و دیگر سطوح تولید شده است و در ادامه سهولت در استفاده از آنها مصرف دیگر شوینده ها را مانند انواع پودرهای شوینده و مایعات لباسشویی افزایش داده است ولی با این وجود باز هم مصرف مصرف صابون های رختشویی امروزه نیز طرفداران خاص خود را دارند.

صابون های رشته ای

در موارد جدی صابون های رختشویی از صابون های رشته شده ، پودری و یا به اصطلاح چیپسی در داخل ماشین های لباسشویی استفاده می شود.

صابون دستشویی

در تهیه و تولید صابون های دستشویی از مواد قلیایی کمتری در مقایسه با صابون رختشویی استفاده می شود تا در زمان مصرف شدن و شستن دست ها کمترین آسیب را به پوست دست وارد نماید . چونکه مواد قلیایی اثرات سوئی را در زمان تماس پیدا کردن با پوست بر روی آن خواهند داشت.

صابون حمام

صابون هایی که برای استفاده در حمام ساخته شده است دارای اسانس، رنگ و مواد نرم کننده است که برای نرمی ، لطافت و خوشبویی پوست بدن و موها طراحی شده است در ضمن مواد قلیایی کمتری در این دسته از صابون ها بکار برده شده است.

صابون های مخصوص آب سنگین

صابون هایی نیزتولید کارخانه طراحی شده است که برای مناطقی که در حاشیه دریا ها قرار دارند و دارای آب سنگین می باشند طراحی و ساخته شده اند .

به دلیل اینکه آب دریا سنگین  ودرصابون های معمولی کف زیادی برای پاک کردن ایجاد نمیکند .کارخانه ما صابونی مخصوص این مناطق وآب دریا نموده که به صابون آب سنگین معروف است و در هنگام ترکیب با آب دریا کف زیادی ایجاد میکند و قدرت پاک کنندگی زیاد می شود.

عملکرد صابون

معمولا بیشتر آلودگی هایی که برای رخت و لباس ها و سطوح ایجاد می شود در اثر تماس با چربی و روغن هایی است که باعث کثیفی و آلودگی انها می شود که صابون ها به علت خاصیت آبدوستی و آبگریزی همزمان از یک سمت چربیها و روغن ها را حل کرده و از سمت دیگر این مواد را از سطوح و رخت ها جدا خواهد کرد و باعث تمیزی خواهد شد.

صابون رختشویی و ماشینی

معمولا صابون های رختشویی برای شستن رخت ها با دست تولید شده و صابون ها ی ماشینی طوری ساخته شده اند که درون ماشین های لباسشویی ریخته و با آن کار می کنند. در مورد صابون های ماشینی باید گفت که در ترکیب با آب گرم تولید بخارات سمی خواهند کرد.

بازدیدها: 399

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید