آراد برندینگ
خانه / پودر ماشینی دکو / فروش عمده ای و جزئی پودر لباسشویی دکو

فروش عمده ای و جزئی پودر لباسشویی دکو

پودر لباسشویی دکو پلاس از انواع پودرهای لباسشویی موجود در بازار بوده که از انها پیشی گرفته. تهیه و تولید پودر جدید با فرمولاسیون نو و تازه به همراه بسته بندی جدید بنوعی احتیاج بازار پودرلباسشویی بود که پودر لباسشویی دکو با تولید خودش به آن جامعه عمل پوشانید و یک پودر جدید با نگاهی نو و فرمولی تازه تر به جامعه مواد شوینده و بهداشتی معرفی نمود.

پودر لباسشویی دکو( شرکت بهشو آفرین )

مدتها بود که در ایران کمتر کمتر کارخانه ای به فکر تولید انواع پودرهای دستی و ماشینی بصورت تخصصی افتاده بود و حتی میتوان گفت هیچ کارخانه ای بصورت تخصصی و ویژه در تولید پودرهای لباسشویی استارت و فعالیت خود را شروع نکرده بود که شرکت نوپای بهشو آفرین با مدیریت مهندس عرفانی که با ۳۰ سال تجربه در زمینه تولید انواع پودرهای شوینده و آشنایی با کلیه ریز و بم کارها این کار مهم را شروع نمود و تولید پودر لباسشویی در دو نوع پودر لباسشویی ماشینی و پودر لباسشویی دستی را در دستور کار خود قرار داد.

ایده طراحی و تولید این محصول از سالها پیش در فکر مدیر عامل و مدیران مشاور ایشان بود که نهایتا در سال ۱۳۹۷ این محصول به تولید انبوه رسید.

مشخصات پودر لباسشویی دکو

اکتیو واقعی ۱۳ ماشینی
حاوی رشته های صابونی ۴٪
با قدرت لکه بری بسیار قوی
پاک کنندگی بسیار بالا
چربی زدایی بی نظیر
حفظ لطافت و درخشندگی چند برابر در نور خورشید
قابل استفاده آب گرم و سرد
دارای مواد نرم کننده برای لطافت پوشاک با رایحه ماندگار
داشتن ماده ضد رسوب در ماشین لباسشویی جهت محافظت از ماشین
کلیه مواد اولیه کاملا ایرانی بدون مواد خارجی
دارای لوح تقدیر و تندیس از سازمان حمایت مصرف کنندگان

قابلیت استفاده پودر در آب سرد و گرم

پودرهای لباسشویی موجود در بازار طوری طراحی شده اند که یا قابلیت شستشو و باز شدن فقط در آب سرد را دارند یا فقط قابلیت شستشو با آب گرم را دارند. به زبان دیگر می توان گفت کمتر پودر لباسشویی در بازار داخل ایران موجود هست که قابلیت شستشو در آب گرم و سرد را همزمان داشته باشد.

خوشبختانه پودر لباسشویی دکو پلاس که در انواع دستی و ماشینی در داخل ایران تولید شده است بطوری فرموله و طراحی شده است که این قابلیت شستشو در آب سرد و گرم را دارد و دیگر به این ترتیب نیازی به شستشوی جداگانه با آب سرد و گرم و لوله کشی جدا گانه و هزینه های بیشتر نمی باشد.

پودر دکو و ماندگاری کیفیت البسه

همانطور که میدانیم البسه بعد از شستشو یا بصورت ماشینی و یا بصورت دستی و در هر دو صورت بعد از شستشو بایستی برای خشک شدن و عدم جذب میکروب ها در هوای آزاد و در مقابل نور مستقیم خورشید قرار گیرند تا به صورت کامل و بهینه خشک و آماده استفاده مجدد شوند. در غیر این صورت امکان رشد ویروس ها و میکروبها بر روی البسه وجود دارد که موجب بیماریهای پوستی می شوند.

شایان ذکر است که شستشوی لباس ها با پودر دکو پلاس و پهن کردن لباس ها جلوی نور خورشید نه تنها با عث رنگ پریدگی و از بین بردن کیفیت لباس ها نمی شود بلکه ضمن حفظ لطافت لباس ها باعث درخشندگی بیشتر آنها خواهد شد. به همین علت هست که در مدت کوتاهی مصرف این پودر رشد روز افزونی داشته است.

خاصیت ضد رسوب پودر دکو

یکی از مشکلات و معضلاتی که در خصوص استفاده از پودرهای لباسشویی در ماشین های لباسشویی بوجود می آید مشکل رسوب کردن پودرها و مواد آن در داخل ماشین لباسشویی که در دراز مدت باعث خراب شدن ماشین و زنگ زدن آن خواهد شد که به مرور دستگاه ماشین لباسشویی را از کار خواهد انداخت.

یکی از ویژگی ها و خواصی که پودر لباسشویی دکو دارد خاصیت ضد رسوب آن هست که در داخل پودر از موادی استفاده شده است که مواد پودر رسوب نکرده و عمر و ماندگاری دستگاه ماشین لباسشویی بیشتر خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

بازار فروش پودر ماشینی دکو

فروش پودر ماشینی دکو در بازار خیلی خوب جا باز نموده است و در این …