فروش عمده اسکاچ نانو

اسکاچ نانوویژگی های اسکاج نانواسکاچ نانومصرف اسکاج نانواسکاچ نانومدت کاربرد اسکاج نانواسکاچ نانوجنس اسکاج نانو و مزایای آن
اسکاچ نانو

اسکاچ نانو را می توان جدید ترین ابزار شستشوی ظروف در دنیا نامید چرا که با ابداعی که در زمینه تکنولوژی های صورت گرفته نانو ایجاد شده است تولید انواع اسکاچ نانو نیز در این فرایند تولید وارد شده و تازه ترین نسل ابزار شستشو را با خود یدک می کشد.

اسکاچ نانو

ویژگی های اسکاج نانو

شایان ذکر است که اسکاچ های نانو در میان تولیدات جدید کارخانه های تولید کالاهای پاک کننده ظروف هست که با بهره گیری از فناوری بروز نانو توانسته جدیدترین اسکاچ نانو را با ویژگی های خاص زیر تولید و عرضه نماید.
این اسکاچ ضد بوی بد می باشد
اسکاچ نانو ضد باکتری و ضد میکروب هست
اسکاچ ضد قارچ و بیماری می باشد
با کیفیت خوب ظروف را تمیز می کند
با پوست دست مهربان و دارای الیاف نرم هست

اسکاچ نانو

مصرف اسکاج نانو

این اسکاج برای شستشوی تمام ظروف تدارک دیده شده است و ساختار فیزیکی و ساختمان اسکاچ نانو طوری هست که نه تنها برای شستشوی با کیفیت استفاده می شود بلکه تمام ظروف با هر جنسی را میتواند تمیز و پاکیزه کند.
در حالی که سایر اسکاج ها و پاک کننده ها برای ظروف با جنس خاصی ساخته شده هست و برای شستشوی کلیه ظرف ها کارایی ندارد.

اسکاچ نانو

مدت کاربرد اسکاج نانو

اسکاج هایی که در گذشته تولید می شدند در مدت زمان کوتاهی کیفیت خود را از دست داده و از بین می رفت ولی اسکاچ نانو حتی با در نظر گرفتن شستشوی مداوم و زیاد باز هم حداقل به مدت دو ماه استفاده خواهد شد بدون اینکه در این مدت زمان بی کیفیت و یا خراب شده باشد بلکه به بهترین شکل کار پاکیزگی را انجام میدهد.

اسکاچ نانو

جنس اسکاج نانو و مزایای آن

با توجه به اینکه جنس اسکاج نانو از الیاف خاص نانو و با فناوری بسیار پیچیده این صنعت جدید تولید شده است دارای مزایایی چند نسبت به مدل های قدیمی هست که در ادامه به مواردی از انها اشاره می شود تا با آن بیشتر آشنا شویم:
الیاف نرم آن باعث نرمی پوست می شود
الیاف و جنس این نوع اسکاچ باعث خراش ظروف ننی شود
شستشو با این اسکاچ ردی از آب روی ظرف نمی گذارد
بوی بد ظروف را براحتی از بین می برد

اینها تنها چند مورد از مزایا بود که بعنوان نمونه ذکر شد.