آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید و فروش صابون حمام پژمان

خرید و فروش صابون حمام پژمان

کیفیت و مرغوبیت صابون حمام پژمان در نوع خرید و مقدارخرید و مصرف این شوینده حساس و پر مصرف بسیار مهم و حیاتی می باشد. اگر قیمت مناسب در کنار مرغوبیت کالا در این شوینده تعیین شده باشد می توان گفت که حجم مصرف و در پی آن مقدارتولید شرکت ها نیز رشد خواهد یافت.

کیفیت صابون حمام پژمان

از زمان های دور بشراحتیاج به شستن و تمیز کردن برای پاکیزگی و نظافت خود و لباس های خود داشته است و در همین موضع بودن و تولید کردن شوینده ای که بتواند این تمیزی و پاکیزگی را برای جوامع انسانی و افراد به ارمغان آورد از جمله نیازهای با الویت و کاربردی جوامع انسانی بوده است.

کارخانه صابون حمام پژمان این نیاز سنجی را انجام داده و با سنجش خوب و بجای بازار مصرف بخوبی عمل نموده و نیازهای میزان تولید را برآورده کرده است و با طراحی و ساخت صابونی که دارای کیفیت در خور توجه و شویندگی خوبی است توانسته میزان قابل توجهی از رضایتمندی و پسند در بین مصرف کنندگان را بدست آورد.

مواد صابون حمام پژمان

حتما می دانید ماده اولیه در تشکیل صابون همان چربی و پیه حیوانی می باشد که تقریبا حدود ۶۰درصد کل محصول صابون را به خود اختصاص می دهد. مازاد بر استفاده از چربی و پیه جانوری از مواد و ترکیبات تکمیل کننده دیگر هم استفاده می شود که اسانس های خوشبو کننده و انواع روغن ها و عصاره های گیاهی نیز در این میان نقش مهمی را ایفا خواهند نمود.

قیمت صابون حمام

از آنجایی که صابون حمام پژمان در انواع وزن ها و رایحه های متنوع و متفاوت تولید و بسته بندی می شود و از اوزان ۱۶ گرم تا ۱۲۵ گرم تولید می شود که با توجه به درخواست مشتریان صابون هایی با وزن های مورد نظرشان نیز تولید می شود از این رو دارای قیمت های متفاوتی هست که برای کسب اطاعات و دریافت بروزترین قیمت ها با همکاران و کارشناسان شرکت تماس حاصل نمائید.

انواع صابون حمام پژمان

پیشتر نیزاشاره شد صابون حمام پژمان دارای کیفیت ها و اوزان و انواع مختلفی هست که در زیر به چند نمونه از آنها اشاره خواهد شد:

  • صابون حمام هتلی شانزده گرمی
  • صابون عصاره ای هفتاد گرمی
  • صابون حمام نودگرمی
  • صابون حمام طرح گلنار ۹۰ و ۱۲۵ گرمی
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

مایع لباسشویی رنگین شوی

در جامعه امروزی یکی از شوینده هایی که مصرف روز افزونی را دارد مایع لباسشویی …