مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش صابون حمام پژمان

کیفیت صابون حمام پژمانمواد صابون حمام پژمانقیمت صابون حمامانواع صابون حمام پژمان

کیفیت و مرغوبیت صابون حمام پژمان در نوع خرید و مقدارخرید و مصرف این شوینده حساس و پر مصرف بسیار مهم و حیاتی می باشد. اگر قیمت مناسب در کنار مرغوبیت کالا در این شوینده تعیین شده باشد می توان گفت که حجم مصرف و در پی آن مقدارتولید شرکت ها نیز رشد خواهد یافت.

کیفیت صابون حمام پژمان

از زمان های دور بشراحتیاج به شستن و تمیز کردن برای پاکیزگی و نظافت خود و لباس های خود داشته است و در همین موضع بودن و تولید کردن شوینده ای که بتواند این تمیزی و پاکیزگی را برای جوامع انسانی و افراد به ارمغان آورد از جمله نیازهای با الویت و کاربردی جوامع انسانی بوده است.

کارخانه صابون حمام پژمان این نیاز سنجی را انجام داده و با سنجش خوب و بجای بازار مصرف بخوبی عمل نموده و نیازهای میزان تولید را برآورده کرده است و با طراحی و ساخت صابونی که دارای کیفیت در خور توجه و شویندگی خوبی است توانسته میزان قابل توجهی از رضایتمندی و پسند در بین مصرف کنندگان را بدست آورد.

مواد صابون حمام پژمان

حتما می دانید ماده اولیه در تشکیل صابون همان چربی و پیه حیوانی می باشد که تقریبا حدود ۶۰درصد کل محصول صابون را به خود اختصاص می دهد. مازاد بر استفاده از چربی و پیه جانوری از مواد و ترکیبات تکمیل کننده دیگر هم استفاده می شود که اسانس های خوشبو کننده و انواع روغن ها و عصاره های گیاهی نیز در این میان نقش مهمی را ایفا خواهند نمود.

قیمت صابون حمام

از آنجایی که صابون حمام پژمان در انواع وزن ها و رایحه های متنوع و متفاوت تولید و بسته بندی می شود و از اوزان ۱۶ گرم تا ۱۲۵ گرم تولید می شود که با توجه به درخواست مشتریان صابون هایی با وزن های مورد نظرشان نیز تولید می شود از این رو دارای قیمت های متفاوتی هست که برای کسب اطاعات و دریافت بروزترین قیمت ها با همکاران و کارشناسان شرکت تماس حاصل نمائید.

انواع صابون حمام پژمان

پیشتر نیزاشاره شد صابون حمام پژمان دارای کیفیت ها و اوزان و انواع مختلفی هست که در زیر به چند نمونه از آنها اشاره خواهد شد:

  • صابون حمام هتلی شانزده گرمی
  • صابون عصاره ای هفتاد گرمی
  • صابون حمام نودگرمی
  • صابون حمام طرح گلنار ۹۰ و ۱۲۵ گرمی
محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.