خرید مواد شوینده ارزان

مواد شوینده ارزانانواع تولیدات کارخانه بهریزمواد شوینده ارزانکیفیت مایعات کارخانه تندیسمواد شوینده ارزاننوع بسته بندی مایعات

خرید مواد شوینده ارزان قیمت تنها از برند تندیس و بهریز امکان پذیر است و از نظر تنوع کالایی بیشترین تنوع در تولید محصولات و از نظر قیمت پایین ترین قیمت را دارد .

مواد شوینده ارزان

انواع تولیدات کارخانه بهریز

کارخانه بهریز با تولید پودر های لباسشویی هم دستی و هم ماشینی در بسته بندی های پاکتی و فله ای و همچنین تولید مایعات اعم از مایع ظرفشویی و مایع دستشویی و مایع لباس رنگین شوی و مایع لباس مشکین شوی و سفید کننده ها و جوهر نمک و شیشه شور و مایع پاک کننده چند منظوره و ضد عفونی کننده و شامپو را تولید می کند که هرکدام از مواد شوینده ارزان در وزن های مختلف و طرح های مختلف بسته بندی می شود و برای فروش آماده می باشد .

مواد شوینده ارزان

کیفیت مایعات کارخانه تندیس

اگر با مواد شوینده ارزان ما آشنا باشید به طور یقین از کیفیت بالای محصولات ما اطمینان دارید و به این دلیل به همکاران خود معرفی میکنید و آنها هم تشویق به خرید این محصولات می شود .
ما آنقدر از کیفیت محصولات خود چه پودرها و چه مایعات مطمئنیم که آنها را به راحتی به فروش می رسانیم و مشتریان ثابت بسیاری را جذب کرده ایم.

نوع بسته بندی های پودر رختشویی

یک نوع بسته بندی یک پاکت می باشد که در آن بجز وزن پاکت ۵۰۰ گرم پودر بسته بندی می شود که و در یک کارتن ۲۴ بسته ۵۰۰ گرمی بسته بندی می شود که این نوع فقط با برند تندیس است و نوع دیگر آن پودرهای کیسه ای ۱۰ کیلویی و ۲۰ کیلویی می باشد که با دو برند تندیس و بهریز می باشد .و این همه تنوع در یک نوع محصول باعث خرید موادشوینده ارزان از این کارخانه می باشد .

مواد شوینده ارزان

نوع بسته بندی مایعات

** مایع ظرفشویی ۷۰۰ گرمی ، ۷۵۰ گرمی ، ۱لیتری در سه طرح مختلف و طرح پریل ، ۳۳۰۰ گرمی و ۳۷۵۰ گرمی
** مایع دستشویی ۵۰۰ گرمی ، ۳۳۰۰ گرمی و ۳۷۵۰ گرمی
** مایع سفید کننده معطر و معمولی ۱ لیتری و ۳ لیتری
** مایع جوهر نمک معطر و معمولی ۱لیتری و ۳ لیتری
** شیشه شور ۵۰۰ گرمی
** مایع پاک کننده چند منظوره
**مایع لباس رنگین شوی ۱لیتری
** مایع لباس مشکین شوی ۱لیتری
** شامپو سدر طرح صحت و شامپو بابونه طرح صحت ۳۰۰ گرمی
** ضدعفونی کننده غیر الکلی و الکلی در وزن های ۵۰۰ گرمی ،۳لیتری ،