خرید بدون واسطه پودر رختشویی سافاری

پودر رختشوییتولیدات کارخانه سافاری چیست ؟پودر رختشویینوع بسته بندی پودرهای رختشویی کارخانهپودر رختشوییدیگر محصولات کارخانه سافاریعمده فروشی پودر رختشویی سافاریپودر رختشویینحوه خرید از کارخانه سافاری

کارخانه پودر رختشویی سافاری با تولید محصولات متنوع و با برندهای مختلف جزء یکی از کارخانه های معتبر کشور بوده که با تولید پودر رختشویی دستی و انواع صابون در منطقه آق قلا استان گلستان یک تولید کننده مطرح می باشد.

پودر رختشویی

تولیدات کارخانه سافاری چیست ؟

کارخانه سافاری در زمینه پودر دستی و ماشینی و تولید صابون فعالیت می کند .و پودرهای خود را با چند برند سافاری ، چاتلی،بریچ تولید میکند که در اوزان مختلف تولید می شودو روانه بازار می گردد و برای سراسر کشور نماینده فعال هم می پذیرد .

پودر رختشویی

نوع بسته بندی پودرهای رختشویی کارخانه

کارخانه سافاری به دلیل تنوع بسته بندی و بسته بندی های شکیل یکی از پر فروش ترین پودرها در ایران و در کشور های همسایه و کشورهای حاشیه خلیج فارس است .این نوع بسته بندی جعبه ای و کیسه ای می باشد ودر وزن های ۵۰۰ گرمی و ۵و۱۰و۲۰ کیلو می باشد.

پودر رختشویی

دیگر محصولات کارخانه سافاری

از مبحث پودر که بگذریم به دیگر تولیدات شرکت می رسیم که تولید صابون های طرح گلنار سافاری هست که بیشترین بازار کشور افعانستان و عراق را به خود اختصاص داده و دربازار داخلی هم رقیب سرسختی برای برندهای معروف کشور است.

عمده فروشی پودر رختشویی سافاری

فروشهای شرکت برای پودرهای سافاری چه جعبه وچه کیسه ای از ۴ تن و خاوری شروع شده و تا تریلی و ترانزیت ختم می شود و به هیچ عنوان فروش خرده ندارد کسانی که برای اولین بار پودر سافاری را خرید کرده وبه فروش می رسانند در خرید های بعدی با اطمینان بیشتری خرید می کنند چون کیفیت آن را می بینند و با مشتریان بیشتری روبرو می شوند.

پودر رختشویی

نحوه خرید از کارخانه سافاری

تاجران و خریداران بزرگواری که قصد خرید بدون واسطه از کارخانه را دارند می بایست یا به صورت حضوری به دفتر فروش تشریف بیاورند و از نزدیک خرید خود را انجام دهند یا به صورت تلفنی با مشاورین فروش ما تماس حاصل نمایند و سفارش خود را اعلام کنند ویا به صورت مجازی و از طریق سایتهای فروش با ما تماس بگیرند و ثبت سفارش کنند.