آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / بازار فروش صابون

بازار فروش صابون

در کشورهای مختلف بازار های متفاوتی برای فروش هست که بازار فروش صابون یکی از پرجاذبه ترین بازارهای فروش مواد شوینده در کل دنیا می باشد که با توجه به ساختار و نوع مصرف این شوینده پرطرفدار جایگاه خاصی در مصرف و فروش و ایجاد فروشگاه های فیزیکی و آنلاین برای آن فراهم شده است.

صابون چیست

صابون در اصطلاح علم شیمی و در ساختار شیمیایی جزء اسید های چرب محسوب می شود و یک نمک بحساب می آید. از صابون عمدتا در شستشوی بدن و در ریسندگی نیز از این ماده موثر استفاده می شود.

صابون یکی از مهمترین روان سازهای موجود در بازار است. که از آن بعنوان گریس نیز یاد می شود.

صابون با ساختار خاصی که دارد یک ساختمان ناهمگن ایجاد می کند و با حالت قطبی که ایجاد می کند از یک سمت به چربی و لکه ها چسبیده و از سمت دیگر به مولکول های آب چسبیده و باعث جدا شدن چربی ها و لکه ها و کثیفی از سطح و موجبات تمیزی را ایجاد می کند.

تاریخچه ساخت صابون 

در کشورهای اطراف ایران که به خاور میانه معروف هست ساخت صابون با بوی دلپذیر تولید و ساخته شده است و در ایام گذشته با دستورالعمل زکریای رازی گلسیرین از روغن زیتون تولید شد و در ساخت صابون استفاده شد. در کشورهای خاور میانه با ترکیب روغن زیتون با مخلوط آهک و قلیا اقدام به ساخت صابون کرده اند. در برخی کشورهای خاور میانه بعنوان اولین تولید کننده صابون در جهان صنعت صابون به کشورهای اروپایی و سایر نقاط جهان ارسال شد.

صابون در ایران

در زمان  حکومت صفویه در بروجرد برای نخستین بار صابون سازی در ایران شکل گرفت و حدود ۱۵۰ سال پیش در زمان قاجار به شهر مراغه برده شد . هم‌اکنون نیز شهرهای بروجرد و مراغه قطب‌های اصلی صابون پزی در ایران شناخته می‌شود. در شهر بروجرد نظیر فروش صابون‌هایی با رنگ و بوی خاص معمول است که در آنجا با نام صابون آجز شناخته می‌شود. از مراغه نیز هرسال نزدیک ۲۰۰ تن صابون تولید شده و به اقصی نقاط کشور ارسال می‌شود که به عنوان صابون مراغه معروف است.

بازار صابون

بازار صابون در ایران که بعنوان بازار بزرگ فروش صابون مطرح می باشد کار فروش صابون در صورت کلی را انجام میدهد.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

مایع لباسشویی رنگین شوی

در جامعه امروزی یکی از شوینده هایی که مصرف روز افزونی را دارد مایع لباسشویی …