آراد برندینگ
خانه / گاز پاک کن / اسپری گاز پاک کن مانیس

اسپری گاز پاک کن مانیس

اسپری گاز پاک کن مانیس بسیار با کیفیت و برند بسیار خوبی است که با آن می توان چربی هارا از سطح اجاق گاز از  بین برد پس اگر از دسیت چربی ها خسته شدید اسپری مانیس را تهیه کنید و از استفاده کردن لذت ببرید و از دست چربی های چسبیده راحت شوید.

قدرت پاک کننده گی اسپری مانیس

شما مشتری های عزیز میدانم که همه ی شما از دست چربی های چسبیده کلافه هستید ولی این مشکل با کمک اسپری مانیس حل است پس سریع اسپری مانیس را تهیه کنید واز دست چربی های چسبیده راحت شوید.

اسپری گاز پاک کن

شما مشتری های عزیز میدانید که خیلی از کار ها در آشپز خانه انجام میشود میدانید که وقتی غذا درست میکنید روی اجاق گاز کثیف می شود، همه میدانید پس از درست کردن غذا چربی هایی درکناره های اجاق گاز ها باقی میماند میدانیم که شما با دستمال کاغذی نمی توانید آن را پاک کنید برای همین ما به کمک شما آمدیم تا بتوانیم چربی ها را شکست دهیم.

اگر میخواهید دیگر چربی وجود نداشته باشد این اسپری رادریافت کنید و روی آنها بزنید و چربی ها را از بین ببرید پس عجله کنید با مشاوران ما تماس بگیرید و این محصول را دریافت کنید.

توضیحات محصول 

مانیس محصولی است که با بهره گیری از چند نوع اسپری قدرت مند،قادر به پاک کننده گی باکتری و چربی است 

کیفیت اسپری مانیس

ما چند نوع مواد موثر داریم مثل(اتانول_ایزوپروپانول_کلرهگزیدین)همه شرکت ها این مواد را میریزند ولی شرکت مانیس بسیار باکیفیت و سالم تولید میشود 

شوینده کف آشپزخانه صنعتی

پاک کننده چربی ها و آلودگی های کف محیط های رستورانی از جمله شوینده کف آشپزخانه برای پاک نمودن سطح آشپزخانه ها و رستوران ها بسیار پرکاربرد و الزامی می باشد.

ویژگی های شوینده کف رستوران مانیس 

همانطوری که میدانیم هر محصولی دارای خاصیت ها و ویژگی های منحصر بفرد خودش می باشد که در این بین شوینده کف آشپزخانه و رستوران دارای موارد زیر می باشد:

موارد استفاده شوینده کف:
شوینده کف رستوران مانیس برای زدودن آلودگی های چرب و رسوب حاصل از به جا ماندن اثر مواد غذایی و پاشش روغن و به طور کلی آلودگی های محیط های تهیه و سرو غذا به بازار عرضه شده است. این پاک کننده تخصصی با کاربرد سریع و آسان علاوه بر اثر پاک کنندگی، درخشندگی قابل توجهی به سطح می بخشد و کاربردی آسان و تک مرحله دارد.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@