مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آیا مواد شوینده ارزان میشود

تاثیر انتخابات آمریکا بر قیمت مواد شویندهمواد شوینده ارزان می شودمواد شوینده صادراتیقیمت مواد شوینده تحت تاثیر چیست

مواد شوینده ارزان کالایی هست که شامل انواع شوینده هایی در اقسام پودر های شوینده و مایعات شوینده تولید شده و در سطح بازار به وفور یافت می شود. مواد شوینده کالایی هست که جزء ضروریات زندگی روزمره تمامی انسان ها برای تمیزی و بهداشت ایشان خواهد بود.

تاثیر انتخابات آمریکا بر قیمت مواد شوینده

یکی از تعیین کننده ترین شاخص های مشخص شدن قیمتها در کل دنیا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هست که بر روی روند معاملات و سایر شاخص های اقتصادی دیگر تاثیر فراوانی دارد.
در بورس معاملات مواد شوینده که در ایران در داخل کارخانه های تولید کننده این محصولات انجام میگیرد و شاخص تعیین کننده قیمتها تاثیرات بسیار زیادی را از نرخ ارز می گیرد و با نوسانات آن کم و زیاد می شود.
پس با نگاهی کوتاه و گذرا بر تحولات سیاسی صورت گرفته در آمریکا و تاثیر آن بر قیمت ارز در کل دنیا بدنبال این موضوع کمی قیمت مواد شوینده متعادل تر شده است.

مواد شوینده ارزان می شود

در مبحث کوتاهی که در پارگراف بالا داشتیم تا حدودی مشخص شد که تغییر و تحولات سیاسی صورت گرفته در آمریکا توانسته بر قیمت ارزهای مختلف در جهان تاثیر مستقیم گذاشته و در پی آن قیمت مواد اولیه و کالاهای مربوط به انها روند نزولی را به خود ببینند و شاهد نزول قیمت ها در تمامی بخش ها باشیم که این ناشی از تاثیر پذیری بازار از عوامل مختلف مخصوصا تغییرات سیاسی دارد.
کارشناسان بر این امر اعتقاد دارند که با این روند پیش آمده در آینده هم در سال ۹۹ با روند کاهش بیشتر قیمت ها در تمامی حوزه ها مواجه خواهیم بود. البته این ها همه چانه زنی هایی هست که قطعیت کاملی ندارند.

مواد شوینده صادراتی

بازار پسندی محصولات شوینده در بخش داخل کشور با بخش خارج از کشور یعنی صادراتی بسیار متفاوت بوده و با توجه به استانداردهای مصرف مواد شوینده در کشور ایران و سایر کشورها متفاوت هست. بدین صورت که استاندارد تولید برای داخل ایران برای مایعات شوینده اکتیو ۱۶ و برای پودر های لباسشویی اکتیو ۱۴ می باشد.
اکتیو مایعات و پودرهای شوینده باید در همین رنج باشد و کارخانه هایی که این استانداردها را رعایت نکنند مجوز تولید را نخواهند داشت.
در حوزه صادرات هم همین اتفاق خواهد افتاد و مواد شوینده تولید شده در ایران برای هر کشوری مطابق استاندارد همان کشور باید ساخته و صادر شود تا مجوز ورود به آن کشور را داشته باشد.

قیمت مواد شوینده تحت تاثیر چیست

حتما می دانید قیمت کالاها و محصولات تولید شده در کارخانه ها تحت تاثیر عوامل و متغیر های زیادی تعیین شده و برای فروش با هماهنگی ادارات مرتبط نسبت به درج قیمت روی کالا اقدام می شود.
عواملی که بر روی قیمت مواد شوینده تاثیر گذار هستند را در زیر خواهیم دید:
* قیمت مواد اولیه استفاده شده در تولید محصول
* قیمت کرایه حمل مواد اولیه از مبدا به کارخانه
* قیمت ارز برای خرید مواد اولیه وارداتی
* حقوق پرداختی به کارگران و دهها متغیر دیگر

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.