آراد برندینگ
خانه / مایع ظرفشویی ارزان / کارخانه مایع ظرفشویی ارزان قیمت تندیس

کارخانه مایع ظرفشویی ارزان قیمت تندیس

مایع ظرفشویی ارزان از جمله پرمصرف ترین مواد شوینده به حساب می آید که در میان خانه داران و نیز ارگان ها و سازمان های مختلف کاربرد همیشگی و فراوانی را دارد.

آیا مایع ظرفشویی ارزان قیمت بخریم؟

آیا مایع ظرفشویی ارزان قیمت دارای کیفیت مناسب می باشد؟

قیمت مایع ظرفشویی تندیس چقدر است؟

مایع  ظرفشویی ارزان قیمت

در بین تمامی شوینده های موجود در بازار می شود گفت که میزان مصرف و در نتیجه تولید مایع ظرفشویی نسبت به سایر شوینده ها بیشتر می باشد و در مقابل قیمت آن نیز نسبت به بقیه محصولات با عنایت به مصرف زیاد که منجر می شود به افزایش تقاضا برای این محصول مطابق قانون میزان تقاضا و عرضه تحت تاثیر قرار گرفته و افزایش نسبی خواهد یافت.

مایع ظرفشویی مورد استفاده در خانه ها در سایز های کوچک ۱۰۰۰ گرمی بیشتر مورد مصرف دارند و در سازمان ها و ارگان ها و اماکن عمومی بیشتر در سایز های فله ای و ۲۰۰۰۰ لیتری کاربرد فراوانی را دارد.

مایع ظرفشویی تندیس

شرکت تندیس در راستای خدمت رسانی بهتر و آسان تر به مشتریان در حوزه تولید مواد شوینده فعالیت ویژه ای دارد و بخصوص در این بین مایعات ظرفشویی تندیس در سایز ها و حجم های متنوع زیر تولید و به بازار عرضه می شود:

مایع ظرفشویی ۷۰۰ گرم

مایع ظرفشویی ۱۰۰۰ گرم

مایع ظرفشویی ۳۳۰۰ گرم

مایع ظرفشویی ۳۷۵۰ گرم

مایع ظرفشویی ۱۰۰۰۰ گرم

مایع ظرفشویی ۲۰۰۰۰ گرم

قیمت مایع ظرفشویی تندیس

همانطور که بیان شد با توجه به اینکه میزان تقاضای مایع ظرفشویی در بازار زیاد هست و تعیین قیمت نیز متاثر از این موضوع است قیمت مایع ظرفشویی معمولا در مقایسه با بقیه شوینده ها بیشتر می باشد ولی در شرکت تندیس در راستای احترام به مصرف کنندگان و حقوق ایشان شرکت تندیس انواع مایعات ظرفشویی را با حجم های مختلف و با رایحه های متنوع و با قیمت مناسب تولید و به دست مصرف کننده خواهد رسید.

در خصوص تعیین قیمت مایع ظرفشویی ارزان قیمت تندیس نیز با توجه به تولیدات متنوع این شرکت و با عنایت به تغییرات مداوم قیمت نهاده ها و مواد اولیه برای استعلام قیمت نازل مایعات ظرفشویی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کیفیت مایع ظرفشویی ارزان قیمت تندیس

با توجه به اینکه مایع ظرفشویی با قیمت ارزان ارائه می شود و اینکه در مقابل اینکه این محصول با قیمت ارزان ارائه می شود آیا دارای کیفیت پائینی هست یا نه ؟ برای پاسخ به این گزینه باید گفت که شرکت تندیس با توجه به دارا بودن نیروی انسانی متخصص و متعهد و نیز داشتن کارخانه تولید مواد اولیه که با قیمت ارزان به مرحله تولید خواهد رسید در نتیجه مایع ظرفشویی با قیمت ارزان تولید و عرضه می شود.

خرید و فروش مایع ظرفشویی ارزان قیمت

در مورد خرید و فروش مایع ظرفشویی ارزان قیمت بایستی خاطر نشان کرد که عمده فروشان برای خرید مواد شوینده بصورت عمده به کارخانه تولید مواد شوینده مراجعه نموده و پس از مشاهده کیفیت و تایید آن و اخذ قیمت های فروش سفارش خرید را ثبت نموده و پس از واریز مبلغ فاکتور خرید عمده خود را تکمیل می کنند

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@