مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پودر رختشویی کیسه ای ساگیس

پودر رختشوییپودر رختشویی دستی ساگیسپودر رختشویی ماشینی ساگیسپودر رختشوییصادرات پودرهای رختشویی ساگیسپودر رختشوییکاربردهای پودردستی رختشویی ساگیسپودر رختشوییکارخانه ساگیسپودر رختشوییرضایت مصرف کننده شوینده ساگیس

ساگیس پودر رختشویی تولید شده خود را در بسته بندیها و اندازه های متفاوت طراحی و تولید میکند. پودر کیسه ای ساگیس شامل پودر دستی رخت شویی و پودر ماشینی رخت شویی می باشد. پودرهای ساگیس هم در بسته بندی پاکتی و هم کیسه ای عرضه می شوند.این پودرها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و در عین حال قیمتی مناسب دارند.

پودر رختشویی

پودر رختشویی دستی ساگیس

شرکت ساگیس با استفاده از فرمولاسیون قوی و موثر پودردستی رختشویی تولیدمی کند که هنگام شستشو با دست هیچ آسیبی به پوست دست واردنمی شودو باعث ایجادحساسیت پوستی نمی شود.لباسها بعدازشستشو با این پودر لطافت و نرمی خودراحفظ کرده و رنگ آنها دستخوش تغییرنمی شود.پودردستی رختشویی برای استفاده در ماشین های لباسشویی نیمه اتوماتیک هم مناسب می باشد.

پودر رختشویی

پودر رختشویی ماشینی ساگیس

پودرماشینی رختشویی ساگیس برای شستشوی البسه با ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک طراحی و تولیدمی شوند.این پودرها طوری طراحی شده اند که به ماشین لباسشویی آسیبی نمی زنند.شستشوی لباس با این پودرها باعث تمیزی بیشتر البسه و نرمی آنها می شود.پودر ماشینی به دلیل اینکه کف کنترل شده دارد وله هیچ وجه از ماشین های اباسشویی بیرون نمی زند مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفته است .

پودر رختشویی

صادرات پودرهای رختشویی ساگیس

پودرهای رختشویی ساگیس(دستی و ماشینی)علاوه براینکه توانسته اند دربازار داخلی درمیان انبوه رقبا حرفی برای گفتن داشته باشند وگوی سبقت را بربایند اکنون متقاضیانی از آن سوی مرزها دارند.کشورهای همجوار ازجمله کشورهایی هستند که مقصد صادرات پودررختشویی ساگیس هستند.پودرهای رختشویی ساگیس با توزیع در بازار داخلی این کشورها و کسب رضایت مشتری همواره سطح تقاضای خودرا افزایش می دهند.

پودر رختشویی

کاربردهای پودردستی رختشویی ساگیس

پودردستی رختشویی علاوه برشستشوی لباس کاربردهای دیگری هم دارند.ازجمله این کاربردها میتوان به این موارد اشاره کرد.: شستوی کف منزل وآشپزخانه.شستوی سطوح مختلف آشپزخانه که مدام درمعرض لکه و چربی قراردارند.شستوی فرش و موکت .شستشوی ظروف.شستشو و ضدعفونی سطوح سرویس بهداشتی .جرمگیری سطوح مختلف

پودر رختشویی

کارخانه ساگیس

شرکت ساگیس ازجمله کارخانه های تولیدی درسطح کشورمان است که هدف آن طراحی وتولید وارائه محصولات شوینده می باشد.موادشوینده ای که این شرکت تولیدمی کند از اثربخشی قوی و کارآرایی فوق العاده برخوردارند و از لحاظ قیمت بسیار قیمت مقرون به صرفه ای دارند.

پودر رختشویی

رضایت مصرف کننده شوینده ساگیس

مصرف کننده های پودرهای رختشویی ساگیس بااستفاده مداوم ازاین پودرها به این نتیجه رسیده اند که مصرف این پودرها درمقایسه با انواع مشابه آن از لحاظ اقتصادی برای آنها مقرون به صرفه است.همچنین این پودرها با اثری که درلکه بری و تمیزی البسه دارند همیشه حرف اول را درمیان رقبا می زنند.ازاین جهت است که همواره تقاضای زیادی در بازار برای این پودرها وجود دارد.پودرهای رختشویی دستی و ماشینی ساگیس از با کیفیت ترین و ارزانترین پودرهای لباسشویی موجود دربازارمی باشدو همواره توانسته است درجهت حفظ حقوق مصرف کننده ،محصولی با کیفیت تولید کند.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید