مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش پودر لباسشویی پرسیل

محصولات شرکت هنکل پاک وشفروش پودر لباسشویی پرسیلکیفیت و کارکرد پودر پرسیلمراکز فروش پودر پرسیل
پودر لباسشویی پرسیل بی تردید پر مصرف ترین پودر شوینده برای شستشوی البسه و موارد گوناگون و سطوح مختلف  می باشد که مورد تائید بیشتر مردم و خریداران می باشد و در قالب فروش های سنتی و مدرن در بسیاری از فروشگاه ها و مراکز فروش بازار موجود و خرید و فروش آن براحتی و به مقدار زیاد انجام می شود.

پودر لباسشویی پرسیل توسط شرکت هنکل پاک وش تولید و به بازارهای داخلی و بین المللی ارسال می شود.

این شوینده خاص از لحاظ میزان تولید و کیفیت کار در حد استاندارهای بین المللی محصول خود را عرضه می نماید.

شرکت هنکل پاک وش که از زیر مجموعه های شرکت هنکل آلمان  هست و در همین زمینه ادامه حیات می دهد و همان محصولات و کالاها را با استاندارد و تحت لیسانس همان کمپانی در خط تولید کارخانه در ایران تولید و به فروش می رساند.

محصولات و تولیدات شوینده شرکت هنکل در انواع پودرها و مایعات شوینده در کارخانه تولیدی خود در شهر صنعتی بزرگ ساوه واقع شده که از مهمترین شهرک های صنعتی در ایران و حتی خاور میانه می باشد  و با توجه به ظرفیت بسیار بالای شرکت از نقطه نظر سرمایه مالی، نیروهای انسانی متخصص، ماشین آلات بروز و مدرن و مدیریت ، محصولات شوینده عرضه شده را در حد استاندارهای بروز جهانی هم از نظر کمیت و تعداد تولید و هم از نظر کیفیت محصولات می باشد.

محصولات شرکت هنکل پاک وش

  1. مایع ظرفشویی پریل یک لیتری
  2. مایع ظرفشویی پریل چهار لیتری
  3. پودر لباسشویی پرسیل دستی ۵۰۰ گرمی
  4. پودر لباسشویی پرسیل ماشینی ۵۰۰ گرمی
  5. پودر لباسشویی پرسیل ماشینی ۴ کیلویی
  6. انواع مایعات مشکین شور و رنگین شور پرسیل
  7. پودر لباسشویی دستی تاژ ۵۰۰ گرمی
  8. پودر لباسشویی ماشینی تاژ ۵۰۰ گرمی
  9. انواع مایعات رنگین شور و مشکین شور تاژ

با نگاهی گذرا و اجمالی به تولیدات این کارخانه مهم و با سابقه براحتی میتوان به بروز بودن و توان بالای تولید این کارخانه پی برد و با توجه به وجود انواع و موارد شوینده های گوناکون و متنوع تولیدی میتوان گزینه های زیادی را برای انتخاب داشت تا محصول مناسب هم از نظر کیفی و هم از نظر قیمتی را برای خرید انتخاب نمود.

فروش پودر لباسشویی پرسیل

همانطور که میدانید پودر لباسشویی پرسیل در نوع بسته بندی ۵۰۰ گرمی و چهار کیلویی توسط شرکت تولید می شود و این پودر ها در ۲ بخش بصورت پودر لباسشویی دستی و پودر لباسشویی ماشینی تولید می گردد و با عنایت به سلیقه مصرف کنندگان برای خرید و استفاده این نوع و بسته بندی از کالا سیاست تولید این محصول با قوت خود باقی است.

سیاست کاری شرکت با تاکیدات موکد مدیریت مجموعه به این سمت می باشد که نظر مشتریان و خریداران همیشه در الویت و سیاست کاری و تولیدات مجموعه عظیم این شرکت باشد.با هماهنگی های صورت گرفته ابتدا بازار مصرف و خرید و فروش  مواد شوینده بخصوص پودر های لباسشویی پرسیل در این محتوا بررسی شده و کارشناسان اهل فن به اجماع کلی خواهند رسید تا محصول مورد اجماع و پسند مشتری ساخته و ساخته گردد.

کیفیت و کارکرد پودر پرسیل

حتما شما هم با ما هم عقیده هستید که یکی از مهمترین گزینه هایی که در زمان خرید هر کالایی مد نظر قرار می گیرد گزینه کیفیت و کارایی و چگونگی عملکرد کالا می باشد. به زبانی دیگر می شود گفت که نه تنها اولین گزینه بلکه مهمترین گزینه در زمان خرید همین کیفیت و کارکرد محصول هست که خرید و میزان آن را در بازار مشخص خواهد کرد.

در بررسی های میدانی صورت گرفته در خصوص کیفیت پودر لباسشویی پرسیل دستی و ماشینی هم به این نکته مهم پی خواهیم برد که این محصول در راستای سیاست های شرکت تولیدی به کیفیت کالای تولیدی خود بسیار اهمیت بالایی قائل می باشد و در ادامه همین موضوع شاهد رضایت و مشتری پسند بودن این شوینده و نیز فروش بسیار بالای این محصول هستیم که این خود نشان از تائید مصرف کنندگان و میزان رضایتمندی آنها نیز دارد که منجر شده به فروش های با حجم زیاد.

مراکز فروش پودر پرسیل

طبق گزارشات و موارد فروش بازاری گذشته ، کارخانه هنکل پاک شو در تامین و توزیع مواد شوینده و مخصوصا که در این مقاله پودر لباسشویی پرسیل دارای سیستم فروش یکپارچه و منظم و مدیریت شده ای هست که خریداران میتوانند برای خرید به مراکز فروش و نمایندگی های موجود مراجعه نمایند.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.