آراد برندینگ
خانه / پودر رختشویی تندیس / شرکت پودر رختشویی تندیس

شرکت پودر رختشویی تندیس

پودر رختشویی تندیس دارای کیفیت مرغوبی هست که عده زیادی اقدام به خرید آن می نمایند. پودر رختشویی از زمانهای دیرین البته در انواع بسیار قدیمی تر و ابتدایی تر آن تولید و استفاده می شده است و انسان های اولیه هم از مواد شوینده ای مانند پودر رختشویی برای تمیزی و پاکیزگی لباس ها و پارچه های مورد مصرفشان استفاده می نمودند که طی ۵۰ سال اخیر نسل شوینده های جدید و صتعتی جای آنها را گرفته.

کیفیت پودررختشویی

کیفیت برتر پودر رختشویی را در برند تندیس تجربیه کنید . اگر بدنبال پودر رختشویی با کیفیت هستید حتما پودر رختشویی تندیس و حتی دیگر محصولات شرکت تندیس که شامل سبد کاملی از مواد شوینده که شامل مایعات شوینده و غیره هست را امتحان کنید چونکه با یکبار خرید جزئی و حتی کلی این برند حتما مشتری دائمی این برند و شرکت خواهید شد. با ما باشید تا در کنار هم کلیه محصولات شوینده تندیس و مخصوصا پودر رختشویی تندیس و کیفیت آن را تجربه کنیم.

قیمت پودر رختشویی

بایستی این توضیح را داد که قیمت پودر رختشویی تندیس در کنار سایر محصولات این شرکت خوش نام یکی از ارزان قیمت ترین ها در بین تمامی شوینده های ایران می باشد که با توجه به قیمت گذاری مناسب و در سایه کیفیت برتر و مواد اولیه مرغوب توانسته بازارهای داخلی و صادراتی را به نفع خود قبضه نموده و مشتریان جزئی و عمده زیادی را به سمت خود بکشاند. قیمت پودر رختشویی را با ارتباطی که با همکاران ما خواهید گرفت بدست خواهید آورد.

درباره پودر رختشویی

درباره پودر رختشویی صحبت های فراوانی را انجام داده ایم و دیگران نیز به این مقوله پرداخته اند ولی در حالت کلی می توان گفت که پودر رختشویی در بین دهها شوینده تولید شده در ایران مصرف زیادی را دارد و کارخانه های زیادی تمایل به تولید این شوینده پودری را دارند ولی بدلیل سختی پروسه تولید و فرآوری آن تعدادکمی قادر به تولید با کیفیت پورد رختشویی هستند.

خرید و فروش پودر رختشویی

عدع بسیاری زیادی از فروشندگان کالاهای شوینده و حتی فروشندگان عمده مواد غذایی به علت استقبال زیاد مردم در مورد خرید مواد شوینده و مخصوصا خرید و فروش پود رختشویی وارد تجارت و کسب و کار در این مورد خاص شده اند و یا علاقه شدیدی را دارند که در این حوزه شایسته مشغول به فعایت شوند. ما را دنبال نمائید تا شما را با پیچ و خم های این کسب و کار آشنا نمائیم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

مایع لباسشویی رنگین شوی

در جامعه امروزی یکی از شوینده هایی که مصرف روز افزونی را دارد مایع لباسشویی …